Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Pracovníci v terénních sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12500 Kč, max. 16000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-15. Volných pracovních míst: 1. PRACOVNÍCI V TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Požadujeme:Vzdělání min středoškolské s výučním listem, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost; Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti). Náplň práce: pomoc klientovi při zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, podpora soběstačnosti klienta, podpora v orientaci v čase, místě, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů klienta, Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené a příspěvek na stravu Výběrové řízení je vícekolové. Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání emailem. K dalším kolům budou vybraní uchazeči pozváni. Vybraným uchazečům bude oznámeno mailem. První kontakt: Výběrové řízení vícekolové. Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis. Telefonicky 775889665, e-mail: m.langerova@nadeje.cz Vybraní uchazeči budou kontaktováni. ov. 15.11... Pracoviště: NADĚJE 02, Rokytnice, č. 327, Vsetín, okres Vsetín, 755 01 Vsetín 1. Informace: MartinaLangerová, +420 775 889 665, m.langerova@nadeje.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín, poslední změna: 2016-11-16T00:45:38.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Pracovníci v terénních sociálních službách
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce ve Vsetíně
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín
Mzdové rozpětí od: 12500
Mzdové rozpětí do: 16000
Pracovní poměr od: 15.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: PRACOVNÍCI V TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Požadujeme:Vzdělání min středoškolské s výučním listem, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením; dobré komunikační schopnosti, odolno...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: NADĚJE
Ulice: Rokytnice
Obec: Vsetín
: Rokytnice
Kontaktní osoba: MartinaLangerová
Kontaktní telefon: +420 775 889 665
Kontaktní email: m.langerova@nadeje.cz
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.