Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově pro seniory. Požadovaná úroveň vzdělání: Nižší střední. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 14400 Kč, max. 17580 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-03 do 2018-08-31. Volných pracovních míst: 1. Pracovní pozice: Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově pro seniory. Popis: Poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní obslužné péče o uživatele při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů. Místo práce: Domov pro seniory, Rybniční 1282, Strakonice Pracovní úvazek: plný - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Směnnost: směnnost v nepřetržitém provozu - 3 směny Požadované vzdělání: a) vzdělání v oboru b) střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách c) základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách Platové podmínky: 5. třída + stupeň dle počtu započitatelné praxe dle platných platových tabulek Nástupní hrubý plat 14 400, - 17.580, - Kč. Příplatky za směnný provoz, možnost získání osobního ohodnocení. Nabízíme dále: Příplatek na stravování a na penzijní připojištění. Odborný růst, perspektivní práci v moderním prostředí, 5 týdnů dovolené. Požadujeme: Profesionální vystupování, komunikaci zvláště s lidmi se zdravotním postižením, laskavý přístup k uživatelům pobytové služby, spolehlivost, zodpovědnost. Komunikační dovednosti, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti. Vhodné pro muže i ženy. Termín nástupu:duben 2016 nebo dle dohody Kontakt: Životopis je možné předat osobně na personálním oddělení ředitelství MěÚSS, Jezerní 1281, Strakonice nebo e-mailem na vera.mrackova@muss.strakonice.eu , dotazy na tel: 383 312 274, 722 095 729 - Bc. Věra Mráčková - personalistka MěÚSS Strakonice.. Pracoviště: MěÚSS - Domov pro seniory - Rybniční ul., Rybniční, č. 1282, Strakonice, okres Strakonice, 386 01 Strakonice 1. Informace: VěraMráčková, +420 383 312 274, vera.mrackova@muss.strakonice.eu . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice, poslední změna: 2016-10-19T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná pé
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Nižší střední
Úřad práce: Úřad práce ve Strakonicích
Kraj: Jihočeský
Okres: Strakonice
Mzdové rozpětí od: 14400
Mzdové rozpětí do: 17580
Pracovní poměr od: 3.10.2016
Pracovní poměr do: 31.8.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracovní pozice: Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově pro seniory. Popis: Poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní obslužné péče o uživatele při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů. ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Městský ústav sociálních služeb Strakonice
Ulice: Rybniční
Obec: Strakonice
: Strakonice I
Kontaktní osoba: VěraMráčková
Kontaktní telefon: +420 383 312 274
Kontaktní email: vera.mrackova@muss.strakonice.eu
Kraj: Jihočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.