Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Pracovníci sociálních služeb - asistenti. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 Kč, max. 15000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01 do 2017-09-30. Volných pracovních míst: 5. Místo pracoviště: - Brandýs nad Labem, V Bažantnici 2440 Prvotní kontakt: - e-mail: dpzp@vyssihradek.cz Upřesňující údaje: - Hledáme asistentku-asistenta, pro domácnosti Vyššího Hrádku, p.s.s. , které se nachází v Brandýse n. L., Staré Boleslavi, Čelákovicích a Kostelci nad Labem jehož práce spočívá v podpoře uživatelů soc. služby v každodenním životě s ohledem na jejich individuální potřeby.Požadujeme partnerský a individuální přístup k lidem s postižením, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce. Praxe v pobytové sociální službě výhodou. Nabízíme partnerský a individuální přístup, podporu vedení, práci v rezidentní službě respektující práva uživatelů, pravidelnou supervizi, individuální konzultace a další vzdělávání. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu dpzp@vyssihradek.cz . Zaměstnanecké výhody: - 6 týdnů dovolené, stravenky.. Pracoviště: Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb - sídlo, V bažantnici, č. 2440, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okres Praha-východ, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1. Informace: SimonaPulkrábková, +420 739 630 233, dpzp@vyssihradek.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ, poslední změna: 2016-09-27T01:15:28.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Pracovníci sociálních služeb - asistenti
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce Praha-východ
Kraj: Středočeský
Okres: Praha - východ
Mzdové rozpětí od: 11000
Mzdové rozpětí do: 15000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Pracovní poměr do: 30.9.2017
Celkem volných míst: 5
Poznámka k volnému místu: Místo pracoviště: - Brandýs nad Labem, V Bažantnici 2440 Prvotní kontakt: - e-mail: dpzp@vyssihradek.cz Upřesňující údaje: - Hledáme asistentku-asistenta, pro domácnosti Vyššího Hrádku, p.s.s. , které se nachází v Brandýse n. L., Staré Boleslavi, Čel...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb
Ulice: V bažantnici
Obec: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
: Brandýs nad Labem
Kontaktní osoba: SimonaPulkrábková
Kontaktní telefon: +420 739 630 233
Kontaktní email: dpzp@vyssihradek.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.