Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Vedoucí služby - Azylový dům v Chrudimi. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 28000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim IV NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu a zajištění provozu služby Azylový dům, sociálně právní poradenství včetně vedení sociální agendy, přímá práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy), vytváření, zavádění a kontrola standardů kvality, zpracovávání statistických a koncepčních materiálů, vedení skupinových seminářů a dalších aktivit, zajišťování spolupráce, reprezentace a vzájemné informovanosti mezi poskytovatelem sociální služby a obcemi na místní úrovni a dalšími spolupracujícími organizacemi a institucemi. POŽADAVKY: ŘP sk. "B", vzdělání min. vyšší odborné, zaměřené na obor sociální práce a příbuzné obory (dle Zákona o sociálních službách), čistý trestní rejstřík, velmi dobrou orientaci v oblasti sociálních služeb, odbornou praxi v sociálních službách min. 3 roky, uživatelskou praxi na PC (Word, Excel, Power point, Outlook), zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, předpoklady pro týmovou práci, asertivní jednání a dobré komunikační dovednosti, organizační a řídicí schopnosti, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu. Zkušenosti s vedením týmu výhodou a dokončený nebo započatý psychoterapeutický výcvik vítán. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavou a pestrou práci s různorodou klientelou, 5 týdnů dovolené, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, supervizi a metodickou podporu a příjemné pracovní prostředí s odpovídajícím zázemím. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 7. ř í j n a 2016 na email: pavel.tvrdik@pestalozzi.cz . S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány... Pracoviště: Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. Azylový dům, Malecká, č. 613, Chrudim, okres Chrudim, 537 05 Chrudim 5. Požadované dovednosti: . Informace: PavelTvrdík, +420 602 405 484, pavel.tvrdik@pestalozzi.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim, poslední změna: 2016-09-22T01:05:43.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Vedoucí služby - Azylový dům v Chrudimi
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Chrudimi
Kraj: Pardubický
Okres: Chrudim
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 28000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim IV NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu a zajištění provozu služby Azylový dům, sociálně právní poradenství včetně vedení sociální agendy, přímá práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klie...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Ulice: Malecká
Obec: Chrudim
: Chrudim IV
Kontaktní osoba: PavelTvrdík
Kontaktní telefon: +420 602 405 484
Kontaktní email: pavel.tvrdik@pestalozzi.cz
Kraj: Pardubický
Telefon: 602 405 484
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.