Datum:
30.9.2016
WebID:
WJ74G5

Porthos kříženec ohaře hledá domov

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Kraj: Liberecký
Okres: Semily

Popis

Kříženec - Porthos je cca 4-5 měsíců starý kříženec ohaře byla nalezen na vlakových kolejích.. Je to hravý a přítulný psík, který bude přesně takový, jak si ho vychováte :) V dospělosti předpokládáme středně velký vzrůst. Je odčervený, očkovaný a čipovaný. Do nového domova půjde po uhrazení adopčního poplatku a podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám