Pomocný dělník/ce, 70 Kč/h.

Nabízíme brigádu pomocného dělníka/ce do výroby pro firmu, která se zabývá výrobou doplňků a příslušenství do automobilů. Náplní práce je lepení etiket, plnění barelů apod. Pracuje se na ranní (6:00 - 14:00 hod.) a odpolední (14:00 - 22:00 hod.). Dlouhodobá spolupráce! Odměna 70 Kč/h. + příplatek za víkend 50 %. Každou hodinu se prováděná činnost mění. Po navázání spolupráce možnost výběru dnů i směn brigády.

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce.
  • Možnost vlastního výběru směn a dnů práce brigády s týdenním předstihem.

Požadujeme

  • Pracovitost, spolehlivost.
Typ inzerátu: Nabídka
Typ brigády: manuální brigády
Město: Neubuz
Kraj: Zlínský
Okres: Zlín

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Miroslava Pokorná
Telefon: 602 559 383
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.