Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Fanynka je asi tříletá již kastrovaná holčička. Je to skvělá partačka do nepohody. Akční, veselá, milující větší psy. K malým psům a kočkám není vhodná. Fany je z kauzy Homyle viz. odkaz níže.  Do nového domova půjde odčervena, očkována, čipována a kastrovaná. Podmínka je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopční poplatek alespoň částečně hradí veterinární výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat Naši svěřenci nejsou určeni k úvazu u boudy.  Kontakt: michaela-pourova@seznam.cz . Telefon 602933785 Více o kauze zde:  https://www.facebook.com/groups/891513097587699/?fref=ts

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:non-stop
Úterý:non-stop
Středa:non-stop
Čtvrtek:non-stop
Pátek:non-stop
Sobota:non-stop
Neděle:non-stop

Otevřít mapu v novém okně

Domácí dočasná péče o vyhozená, odložená, nechtěná a týraná psiska, štěnátka a kočičky Na počátku byly spolu dvě pražské tety Evelína B. a Míša P. starající se a zajišťující všechnu péči i hledání domovů. V polovině roku 2013 se k nim připojuje naháněcí teta Monika, která funguje jako filtr nových majitelů a asistuje při záchranách a hledání nových domovů pro externí pejsky v nouzi. V dalších dnech se připojuje Šárka Ř. (Opava). Květen 2014 se oficiálně připojuje i paní Jana P. s kterou naše spolupráce trvá již delší dobu :) Všechny tety se ochranou zvířat zabývají už mnohem déle.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy materiálu, Domácí depozita
Adresa: 16000 Praha 6 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám