Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Bety je přibližně 10ti měsíční fenka, kříženka zřejmě loveckých plemen, když na ní koukám (na fotkách to není moc vidět), je černohnědá se stříbrnou podsadou. Je velká, moc milá mazlivka. Venku nic nezná, ale drží se lidí. Je moc učenlivá, běhavka, vhodná i na canicross. Zatím je hubená, ale už zakrmujeme. Líbilo by se jí v baráčku se zahrádkou s přístupem dovnitř, nebo v bytě. Tady u nás je pořád s námi, správný společenský pes. Je ošetřená tabletou Bravecto, bude odčervená, naočkovaná, načipovaná. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, s podmínkou kastrace v dospělosti a po zaplacení adopčního příspěvku 1 000, -kč. Bety se nachází u Dobříše. K adopci na telefonu 777 577 376. Děkujeme.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Dobříšsko 26301 Dobříš - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám