Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Angie -fenka, věk 2 roky, kříženec, velikost malá, váha 12kg, kastrovaná, čipovaná, očkovaná … Angie byla v novém domově cca 1týden, ale bohužel majitelé jí nedali dostatek času na adaptaci :-(. Angie potřebuje hodně trpělivosti, času a laskavého přístupu. Je velmi nedůvěřivá až bázlivá k lidem, které nezná. S pejsky si hraje a už si začala hrát i s hračkama. Od nás se již nechá hladit i pomazlit. Je klidná, hodná a s pejsky vychází bezproblémově. Angie byla odebraná z hrozných podmínek od alkoholika, který měl na pozemku u boud různě uvázané pejsky. Někteří pejsci běhali na volno a ve vesnici napadali lidi a jejich drůbež. Měli hlad. On je nekrmil a vůbec se o ně nestaral. Jen je mlátil a kopal do nich. Od něj jsme přijali ještě Nessie a stejně jak Angie byla děsně vyhublá, dehydratovaná a hrozně bázlivá. Angie přijela se 7 štěňátky, kterým bylo cca 1týden. Ona i štěńátka na tom byly moc špatně. Angie skoro neměla mlíčko, sama byla jen kost a kůže a byla dehydratovaná.Štěňátka byla hubená a dehydratovaná. Angie byla od štěňátka velmi špatně živená a neměla dostatek jídla, vitamínů i minerálů. To zanechalo na jejích na předních nožkách známky. Má je vytočené. Zatím jsme nepozorovali, že by měla nějaké problémy s chůzí nebo že by jí nožky bolely. Ale určitě to není fenka vhodná na dlouhé procházky nebo sport.Je vhodná do klidné rodiny, nejlépe ke starším lidem. Hledáme lidi, kteří mají dost trpělivosti a dopřejí jí dostatek času na ujištění, že jí nechtějí ublížit. Najde se hodný člověk, který jí poskytne milující domov i přes její hendikep?? Určitě mu to ona bude tisíckrát vracet svojí láskou a oddaností.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jsme malé,soukromé,rodinné depozitum pro psy Beruška.Pomáháme týraným,opuštěným a nechtěným psům.Vybudovali jsme u nás kryté,vytápěné kotce a kryté kotce,kde jsou velmi dobře zateplené boudy.Pejsci mají k dispozici výběhy,které stále budujeme a zvelebujeme.Snažíme se pejskům pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit.Depozitum Beruška nedostává žádné finanční prostředky od města ani státu,jsme zcela závislé na darech hodných lidí a sponzorů.Kapacita depozita je 30psů.
Adresa: Horní Chvatliny 1 28144 Zásmuky - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám