Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano

Popis

* cca 2014 čeká ho očkování a kastrace možná rezervace na kontakt@sancezviratum.cz   Mladý krasavec Portík měl na páníčky smůlu. Nechali ho na pospas osudu v domě, ze kterého se odstěhovali. Je to moc milý, vděčný pejsek. Nekonfliktní se psy i fenkami, miluje vodu a hry s míčkem. Rád jezdí autem. Co se poslušnosti týče, je spíše jako štěně, které neprodělalo žádnou výchovu, ale zdržuje se u svého člověka.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Jiná
Adresa: Příbramské nám. 498/2 4600 Liberec - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám