Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Říkají mi Bohoušek a nemám domov. Teda měl jsem, ale páníček mi umřel, s kámošema nás rozmístili k hodným tetám a ta moje se o mě krásně stará. Víte, nechápal jsem , co se děje, proč jsem u cizích a hodně mě to rozhodilo. Byl jsem zvyklý 9 let na svůj život a najednou je všechno naruby. A tak jsem se nejdřív bál, schoval jsem se pod židli a s nikým nemluvil, trucoval jsem a vrčel na ně, nechtěl jsem jíst ani pít a když se nekoukali, vzal jsem dráhu. jenže oni mě pokaždé chytili a protože se vůbec nezlobili, pochopil jsem , že to se mnou myslí dobře a chtějí mi opravdu pomoct. Během dvou týdnů jsem se změnil k nepoznání, tetu zbožňuju, je s ní sranda a má mě ráda, tak kolem ní pořád tancuju. Zase mám radost a zase jsem veselý Bohouš, předvádím jí, jak umím poslouchat a ona mě vždycky odmění mňamkou. Tety rodina má ale svoje pejsky a aby mohli pomoct dalšímu, co nemá, kam jít, musí se do mě někdo hodný zamilovat. Možná budu zase ze začátku trochu vykulenej, ale teď už to dám líp. Sice jsem starší, ale energii mám na rozdávání a tak kdybyste měli zahradu, budu úplně nadšený. Domu se Vám vejdu v klidu, mám jen 12 kilo a jsem zdravý. Budu mít rád nějakého psího kámoše, s ním se budu cítil líp, děti mám moc rád, jen k některým mužům jsem zezačátku zdrženlivý, ale brzy si zvyknu. Máte-li srdce na pravém místě a nepohrdnete společností staršího, ale aktivního parťáka, jsem tu pro Vás. Když budete mít i trochu trpělivosti, bude nám spolu krásně. Teta tu nechala číslo, abyste jí brnkli, tak jestli mě chcete, ptejte se na Bohouše.  Jsem 9 let starý, do půli lýtek vysoký a 12kg vážící mix jezevčíka a všeho možného , podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčniho poplatku, který uhradí alespoň část nákladů na veterinární péči. V dočasné péči jsem ve Štěti. Kontakt 731 189861

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám