Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Do naší dočasné péče se dostala i cca 6letá fenka Barbucha, která přijela po domluvě ze Psího domova Nora, kde čekala na svůj domov bezúspěšně 3 roky. Tahle fenečka Vás dostane do kolen svým pronikavým a upřímným pohledem, kdy v tu ránu pochopíte, že je bezelstná a čeká na to, až bude moci svého páníčka milovat a následovat kamkoli. Barbušce zkusíme najít ten nejlepší domov, kde se jí dostane spoustu lásky a její vděčnost jí bude opětována. Barbuška je nekonfliktní k pejskům, fenkám i kočkám. Na vodítku tahá, ale to dopilujeme. Určitě bude spokojená v báráčku, kde se bude moci prolítnout po zahradě, ale určitě zvládá i byt, má hygienické návyky a doma je hodňoučká. Barbucha má asi 14kg a má jezevčíkovitou figuru. Její velké hnědé očka a plápolající ouška jsou nezaměnitelná.  Do adopce půjde na adopční smlouvu s poplatkem očkováná, kastrovaná, odčervená a čipováná... Dočasky De De z.s.Praha. Info 608542000, 602 259 705, dominikav1@seznam.cz , dipu@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám