Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

BONY - je cca 6ti letá fenka, střední velikosti (22 kg) vhodná na zahradu, nejlépe jako psí jedináček bez dalších zvířat. Společnost lidí miluje, je to veliký mazel, ostatní zvířata nemusí. Proto u nás v azylu dočasně bydlí v kotci, protože napadá ostatní psy, honí i kočky. Na vycházky chodí na vodítku, je poslušná,  sice z nadšení trochu táhne, ale to se postupně zlepšuje. Venku na procházce mimo "vlastní území" jí ostatní psi nezajímají. Absolvovala výstavu Sen zvířat, chodila bez problémů na vodítku mezi spoustou dalších psů. Bony by potřebovala svého člověka nejlépe v domečku se zahradou. S možností přístupu dovnitř, v kotci je jí samotné hrozně smutno. Je extrémně mazlivá i vůči neznámým lidem, na výstavách se nechá od každého hladit a fyzický kontakt s lidmi jí vysloveně dělá dobře. Do nového domova půjde očkovaná, kastrovaná a čipovaná.  Informace na tel. 603 597 194. Aktualizace leden 2017: Bony se naučila vycházet s velkým klidným psem, běhají spolu po zahradě a Bony vypadá moc spokojeně. Tedy nemusí být jedináček... Velký klidný a vyrovnaný pes nevadí.   "Povídání BONY o tom,  co cítí taková malá fenečka“ Když jsem se narodila, myslela jsem, že svět bude měkkej a sladkej jak moje psí máma. Teď je mi šest let a začínám věřit, že by to tak i mohlo být. Celej svůj život jsem žila přivázaná k plotu tlustým těžkým řetězem. Pán za mnou zašel, jen když se mu zachtělo někoho nakopnout. Jídla moc nebylo, co kdo hodil přes ten plot, sousedům mě bylo líto. Řekli to pánovi a ten dostal velkej vztek, a než by..je poslouchal, radši mě chtěl umlátit. Jeho žena mě zachránila, naložila do auta a já už si myslela, že pojedu někam za sluncem… Ale jen mě vyhodila za vsí do příkopu. Vidíte a to slunce si mě nakonec našlo. Posvítilo na mě, když šla kolem moc hodná paní. Díky ní žiju a můžu vám teď říct, že jsem připravená konečně žít opravdovej psí život. Budu vás hlídat, i váš dům a zahradu. Budu stát u vaší nohy a při vás i když budou trakaře padat... Jen mě už prosím vás nenechávejte samotnou. Nejsem uštěkaná, ale nechci už zažít ten smutek ze samoty. Nejsem zvyklá na psí společnost a nebude mi chybět. Já strašně moc potřebuju klid, domov a teplo lidských rukou.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Azyl Tylda započal svou činnost již v roce 1979, kdy se paní Iva Stejskalová rozhodla pomoci opuštěným zvířátkům. Její domácností prošly desítky zvířat - kočky, psi, fretky, ježci...Většinu zvířátek se povedlo umístit do nových domovů, někdy je hledání domova delší a někdy kratší. Trvale v azýlku zůstávají stará, handicapovaná a nemocná zvířata, která jsou v podstatě neudatelná. Pro ně tu existuje virtuální adopce, do které se můžete zapojit i vy. V posledních letech se paní Ivana ujímá převážně starých pejsků, kteří u ní zůstávají na dožití. Většinou jsou z útulků, někteří nalezenci, bez šance na umístění.... V Tyldě mají domácí péči, nejsou umístěni v kotcích. Bydlí u nás také kočičky a kocourci - zejména starší, hůře umístitelní a občas i nalezená zachráněná koťata. Od podzimu 2016 je Tylda registrována jako zapsaný spolek.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Manuální práce, Převozy psů, materiálu
Adresa: Drahlovice 134 26727 Skuhrov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám