Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Jméno:  Bea Var. symbol pro finanční pomoc:  958 Číslo účtu pro finanční pomoc:  43-9390260297/0100 Zpráva pro příjemce:  Bea Plemeno:  kříženec jack russel terier Věk:  5 let (odhadovaný věk k 9/2016) Odchyt dne: 14.9. 2016  Místo odchytu: Resselovo náměstí, Chrudim  Zdravotní stav: diagnostikováno metabolické onemocnění  Pohlaví: fena  Aktualizace 4.11.2016  Bea je úžasná psí dáma. Do útulku byla přijata v září letošního roku ve velmi špatném stavu, obezita, vylysalá místa na kůži. Podstoupila vyšetření a bohužel u ní bylo diagnostikováno metabolické onemocnění vyžadující doživotní léčbu. Více informací poskytne veterinární lékařka útulku případným zájemcům.  Bea je velmi klidná a hodná fenka, milující lidi i ostatní zvířátka a my pevně věříme, že se na ni brzy usměje štěstí v podobě nových páníčků. Bea je také velmi čistotná, nic neničí, vhodná do bytu či domku. Moc za ni prosíme.  Pro více informací volejte na tel. 734 796 370, 734 796 371.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 17:00
Úterý::00 - 17:00 (sanitární den, pro veřejnost zavřeno)
Středa:9:00 - 17:00
Čtvrtek:9:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 17:00
Sobota:9:00 - 17:00
Neděle:9:00 - 17:00
Útulek pro opuštěná nalezená a týraná zvířata Chrudim Vítáme Vás na stránkách útulku města Chrudim pro opuštěná, nalezená, týraná a lidským zacházením jinak poznamenaná zvířata. V roce 2011 se novým provozovatelem útulku stala společnost Technické služby Chrudim. Společnost Technické služby Chrudim zároveň věnovala prostory a zrealizovala vybudování krásného nového dočasného domova pro čtyřnohé němé tváře, které v životě neměli to štěstí a nenašli milující rodinu, ve které by prožili svůj život… Při plánování celé stavby bylo prioritní to, aby se zde cítila dobře právě zvířata… Naším cílem je, abychom zvíře pobytem v útulku nestresovali, netrápili, ale naopak, abychom mu zde dali co nejvíce dobrého, protože až na malé výjimky se k nám dostávají a budou dostávat hlavně ta zvířata, která ve svém životě poznala málo lásky a lidské dobroty... ěříme, že našim přístupem se nám podaří pomoci velkému množství němých, i přesto milujících tváří. Naším cílem je co nejlépe zkvalitnit pobyt pejsků a kočiček v útulku, přesto i my víme, že sebelepší péčí nedokážeme nahradit teplo domova a láskyplný přístup majitele… Proto všem zvířátkům přejeme ať u nás každé najde svoji rodinu, která mu vynahradí vše špatné..
Jak pomoci: Venčení, nzerce psů
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám