Popis

V LÉČENÍ - REZERVACE Sherrynka je naše nová holčička, která hledá na trvalo zázemí a novou rodinu, kde jí budou milovat a kde zakotví na celý život. Nezažila zatím moc hezké chvilky, bydlela v nevyhovujících podmínkách a nyní konečně dostává šanci na lepší zítřky a natěšeně vyhlíží příchod nových páníčků. Fenečka je typově kříženka jezevčíka a něčeho většího, má dlouhé tělo a kraťoučké nožičky, roztomilou hlavinku a v ní spousta rošťáren a pubertálních nápadů. Je jí kolem 8 - 9 měsíců, váží kolem 10 kilíček a moc už asi nenaroste.  Když přijela, ze strachu nás chtěla všechny zastrašit, ukázala nám, jak umí cenit a štěkat, ale brzy zjistila, že piškoty jsou super a lidi vlastně také. Stala se z ní sebevědomá a veselá holka, na cizí sice stále poštěkává, ale to jí brzy přejde, jakmile se důvěra vrátí. Hygienické návyky si osvojila rychle a je šikovná, nejradši si hraje a mazlí, v tom našla smysl a když má parťáka na řádění, tak je spokojená. Psi ani kočky ji nečiní problém, je přátelská, snášenlivá, rozhodně to není žádná puťka obecná, ale naopak aktivní holčička. Doma zatím zvládá bez problémů, nábytek a jiné věci nežere, zdá se, že z ní bude fajn kámoška. Ne vodítku chodí pěkně. Na děti je zvyklá, může do rodiny s rozumnými hodnými dětmi. Ideální bude dům se zahradou, ovšem v bytě je zvyklá také. není určena na venkovní pobyt do boudy. Sherry je čipovaná, očkovaná, odčervená, kastrovaná, do adopce půjde po podpisu smlouvy, zaplacení adopčního poplatku. Dočasky De De z.s., Praha.  info 602 259 705, 731 000 620 - dočaskářka Karolina.  dipu@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám