Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 13
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: 12 let Nachází se: Protivín Kontakt: 607 994 760 Šipka je další pejsek, co se k nám dostal po smrti svého páníčka. Se psy i fenkami je kontaktní, neutočí. Dokonce i malé fenky ho „mají na háku“, když za nimi přijde si je očichat. Šipka stále teskní po svém bývalém páníčkovi, proto by opravdu nutně potřeboval nový domov, nejlépe u starších lidí, kde by s nimi byl více času v jejich přítomnosti. Je zvyklý na dům se zahradou s přístupem na noc dovnitř. Ale za kontakt s lidmi by snad udělal i kotrmelec, takže ani byt by neměl být překážkou. Hygienické návyky má zvládnuté na jedničku. Je už 12ti letý psí důchodce, takže procházky mu stačí kratší, ale čím by opravdu nepohrdnul by byl další psí parťák. On totiž miluje hrátky s pejsky. Dokonce tak moc, že jim dá přednost i před drbáním za ušima, což mimochodem miluje. Šipka už hůře slyší a vidí, což je k jeho věku normální. Byl zvyklý být celý den se svým pánem a samota je pro něj zdrcující, proto pevně věříme, že najde brzy domov, kde bude žít po boku svého pána šťastně a užívat si „psí důchod“. Do adopce půjde odčervený, očkovaný, čipovaný na adopční smlouvu s poplatkem 500, - Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám