Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: cca 3 roky Nachází se: Kunice, Praha – východ Kontakt: 608 203 741 Vendulka, cca 3 letá zrzečka, velká tak akorát do náruče. Neměla hezký život, před vším utíkala a utíkala. Pochází z ošklivého prostředí, kde pejsci hodně strádají. Musela se prát o jídlo a přišla o půlku ouška. Pohlazení od člověka vůbec neznala. Není tedy divu, že je dost nedůvěřivá k lidem. V azylu je už pár měsíců a za tu dobu udělala veliké pokroky. Nyní, už je připravená otevřít své srdíčko novým páníčkům. Potřebuje velkou dávku trpělivosti a ještě větší dávku lásky. Vendulka je v pohodě s ostatními pejsky. Kočičky prohání. Doposud byla zvyklá venku, ale určitě by jí nevadilo stát se pejskem postelovým. Pokud Vás tahle princezna zaujala a jste připravení adoptovat opravdu speciálního pejska, přijeďte se za ní podívat. Do adopce půjde Vendy odčervená, kastrovaná, očkovaná, čipovaná na adopční smlouvu za poplatek 1500, -.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám