Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Tango - pes, 8 měsíců, 16kg, kříženec Menší z obou bratrů, je submisivnější, ale neustále provokuje Cashe ke hrám. Přátelský k lidem i dětem, vhodný i k dalšímu psovi nebo fence. Vhodný spíše do domku se zahradou nebo do bytu k lidem, kteří mu poskytnou dostatek pohybu. Má hygienické návyky. Není vhodný k dalším zvířatům - loví je. Cash - pes 8 měsíců, 18kg, kříženec Cash je větší a dominantnější než Tango. Stejně jako jeho bratr je velice přátelský k lidem i dětem, vhodný k dalšímu psovi nebo fence. Vhodný spíše do domku se zahradou nebo do bytu, ale s dostatečným vybitím venku. Má hygienické návyky. Ne k dalším zvířatům - loví je. Oba kluci jsou vhodní pro aktivní lidi, určitě by se jim líbily běhavé sporty, jako je coursing nebo třeba canicross. Upřednostňujeme adopci zvlášť, jelikož při větším vzruchu vznikají mezi kluky potyčky, které by časem mohli přerůst páníčkům přes hlavu. Do adopce půjdou čipovaní, očkovaní, odčervení, na adopční smlouvu, po uhrazení adopčního poplatku. Nachází se v obci Svárov, v případě zájmu nás kontaktujet do zprav nebo na tel.739 440 435.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita, Stříhání psů, Jiná, Grafika, web, PR
Adresa: Hlavní 1 27351 Svárov - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám