Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Střapíček se narodil útulkové mamince. Bylo jich šest a on zůstal jako poslední bez milujícího domova. Ted se má sice také dobře a je stále u maminky, ale chtělo by to už vykročit do toho velkého světa se stálým páníčkem :) Jeho maminka je kříženka kokra. Střapíček je 4 měsíce starý a do nového domova půjde přes adopční smlouvu s podmínkou kastrace, očkován a odčerven. Nachází se v Ústí nad Labem. V případě zájmu volejte na 721064395.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Skupina dobrovolníků pomáhajících zvířatům v nouzi na Teplicku a v okolí - dočasné péče pro psy a jiná opuštěná nebo týraná zvířata, zajištění veterinární péče a následné hledání nových domovů.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita, Jiná, Stříhání psů, JIná
Adresa: Máchova 41501 Teplice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám