Popis

Luky, který žil spolu s dalšími pejsky u sociálně slabých lidí, od nichž byli odebráni, je na tom díky paní, jež ho chodí venčit, o mnoho, mnoho lépe. Z bojácného pejska, který neznal nic kromě bití, je krásný mladý pes. Pomalu si začíná věřit a potřebuje k tomu vstřícného a hlavně hodného páníčka, který ho v důvěře v sebe samého bude s láskou (!) povzbuzovat a bude mu po boku. Luke je pejsek nejlépe dovnitř domu/do bytu, přecejen ho může venku něco nemilého vystrašit, a tomu chceme přece předejít. Snáší se s fenkami, s pejsky - nemáme úplně ověřeno. Doma ani venku nic neničí. V útulkovém prostředí v kotci vás možná neohromí, ovšem venku pookřeje! Nenechte se proto prosím odradit. Mimo útulek je pohodový, usměvavý. Během krátké doby ušel dlouhý kus cesty a skvěle se spravil. Ovšem je potřeba s ním pracovat pomocí vlídného slova. Více informací vám dodají v útulku - 724 266 257. Není určen k reprodukci!

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00-15:00
Úterý:8:00-15:00
Středa:8:00-15:00
Čtvrtek:8:00-15:00
Pátek:8:00-15:00
Sobota:8:00-15:00
Neděle:8:00-15:00
Útulek pro opuštěné psy se nachází v areálu firmy MIRPAL, spol. s r.o. V útulku naleznete psy odchycené v oblastech: Stonava, Dětmarovice, Doubrava, Horní Suchá, Petrovice, Petřvald, Albrechtice a Dolní Lutyně. Je zde 50 venkovních kotců, z toho 12 karanténních.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám