Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

" Nikdy jsem nevěděl, že existuje klec, řetěz a vězení, neznal jsem ani pohodu a teplo obýváku. Během krátké doby jsem poznal oboje. Jedno už naštěstí skončilo, druhé mám bohužel jen dočasně. Celý život jsem žil na dvoře, někdy dokonce na řetězu, 6 let jsem myslel, že není jiný psí život. Najdnou mě odvezli do jednoho zařízení, kde jsem skoro rok koukal na svět přes pletivo kotce a nebylo, kam uniknout. Už jsem ztrácel naději a chtěl to vzdát, jsem velký černý a nejsem nejmladší, takových nás tam bylo hodně a nikdo si je nebral.... Až přijeli hodní lidé, dostal jsem šanci na nový život, poznal jsem pohodlí obýváku, dobré jídlo a lásku lidí. Avšak jsem tu dočasně, čekám stále, na poslední přesun, přesun domů, domů ke svým lidem. Nejděte si mě, prosím.... " 7 letý Garry je naším dočasným krasavcem, vážícím 32 kg, oplývajícím stále dobrou přátelsku náladou. Patrně kříženec hovawarta má velmi přátelskou a milou povahu, je vyrovnaný a veselý, lidi považuje za fajn kamarády a chová se k nim pouze přátelsky. Je společenský, užívá si přítomnosti pána, je hodný a poslušný. I když není zrovna junior, je aktivní a pohyb miluje, venku na zahradě je spokojený, ale dovede i celý den proležet v obýváku u televize. I když má huňatý kožich a vyhovuje mu trávit spoustu času venku, uvítá i možnost být se svými pány v domě, nadšeně Vás bude následovat tam, kde zrovna budete. Neradi bychom mu v novém domově odepřeli možnost přístupu do domu, takže hledáme domov, kde by směl i dovnitř, tak, jak je zvyklý.  Garry je spolehlivý pohodový pes, je to parták a kámoš, s fenkama je rád, psy si vybírá, ale spíše je nemusí, úplně mu stačí, být jedinným psím klukem doma. Kočky naprosto bezproblémově bere. Jistě se hodí k domu se zahradou, kde se vyběhá, klidně k rodině, či jednomu páníčkovi. On je úžasný, opravdový lidumil, pomozme mu domů. Garry je odčervený, očkovaný, kastrovaný, připraven na cestu k vám. Dočasky De De, 602 259 705, dipu@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Štúrova 1417/2 14200 Praha 4 - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám