Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ne

Popis

LENNY Lenny je asi 5 let starý kříženec, který byl údajně nalezen na Kvádrberku. Lenny se na první kontakt chová v pohodě, ale nemá moc rád manipulaci..Výšku má 62 cm. Na krku měl kovový stahovací obojek. Není čipovaný. Je možné, že se díky bouřce zaběhl i z delší vzdálenosti. Neznáte ho někdo, nemusí být přímo z Děčína?

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Úterý:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Středa:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Čtvrtek:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Sobota:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Neděle:9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Vítejte v Městském útulku pro toulavá a opuštěná zvířata Děčín. Péči o zvířata se zde věnuje parta zapálených nadšenců, kteří chápou své povolání jako poslání a zasvětili mu svůj život a volný čas, tráví tu i převážnou část víkendů a dovolených. Přesto jsme si jisti, že každému zvířeti je především třeba milujícího člověka, který se mu bude individuálně věnovat. Možná jste to právě vy, kteří si zde vyhlédnete nového parťáka, budeme se na Vás těšít. Pokud si již nového člena rodiny adoptovat nemůžete, přijďte třeba vyvenčit psy nebo se zapojte do virtuálních adopcí. U nás je vítán každý, kdo v dobrém přicházi. Útulek byl otevřen v roce 2000. Je neziskovou organizací a jeho provoz je zabezpečen z rozpočtu statutárního města Děčín a ze získaných finančních a věcných sponzorských darů. Útulek disponuje provozní budovou, informačně poradenským centrem a 2 sklady. Pro umístění psů je k dispozici 33 prostorných venkovních kotců se zateplenými boudami, 1 venkovní kotec pro kočky, 2 velké přírodní výběhy. V zázemí provozní budovy jsou k dispozici 4 vnitřní ubikace pro kočky a 2 speciálně upravené místnosti pro zraněná zvířata. Součástí areálu je výcviková plocha s domkem tvořícím zázemí ke cvičáku, 6 odkládacími boxy pro psy a pomůckami k výcviku. Útulek má také zázemí pro větší zájmová a hospodářská zvířata, které je tvořeno 2 pevnými ohradami, standardním dvojboxem a pastevní plochou. Nedílnou součástí vybavení útulku je služební auto přizpůsobené pro přepravu zvířat, k dispozici je řada odchytových pomůcek a čtečky mikročipů. Útulek v Děčíně byl jedním z prvních, který začal označovat psy mikročipy a kočky tetováním. Co vše zahrnuje provoz našeho útulku? Odchyt opuštěných, toulavých a občanům potencionálně nebezpečných zvířat v Děčíně a okolním regionu Příjem zvířat nalezených, od původních vlastníků, včetně zvířat v rámci dědického řízení – vše řádně vedené v evidenci útulku Spolupráci s MP, PČR, KVS při řešení případů týrání zvířat a jejich odebírání původním vlastníkům Péči o zvířata v útulku: hygiena chovu, zajištění fyziologických potřeb zvířat, včetně pravidelné veterinární péče, vše v souladu s provozním řádem a souvisejícími předpisy Kastrační program volně žijících a odchycených koček Příjem a výdej zvířat původním majitelům, pěstounům, či novým vlastníkům Práci se zvířaty: výchova a převýchova problémových zvířat Údržbu chovných zařízení, budov, rozlehlého areálu včetně péče o zeleň a její výsadbu Odbornou konzultační a poradenskou činnost pro chovatele Výcvikové a výchovné kurzy pro občany a jejich mazlíčky Besedy na všech stupních školních zařízení, pro občany a zájmové kroužky Semináře pro pracovníky útulků Pořádání akcí v útulku a účast na chovatelských a kynologických akcích Program virtuálních adopcí zvířat v útulku Půjčování psů pro zájemce o venčení Propagaci, osvětovou činnost a styk s veřejností Prezentaci ve všech dostupných médiích: televize, rozhlas, tisk Publikování odborných článků a rad na kynologických webech a v časopisech
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu
Adresa: Pod Chlumem 408 40502 Děčín III - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám