Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Nejdéle čekající, všemi přehlížený Volfík již dva roky vyhlíží svůj domov. Volfíček je středně velký, pravý vesnický voříšek s velkým srdíčkem. Fousatý pejsek, hodný, přátelský, nekonfliktní, nadšený, velmi mazlivý. Moc už touží po lidské přítomnosti. Volfík miluje procházky, je pro každou srandu, přizpůsobivý pejsek, zvládne povalování v postýlce a klidně i nějaký psí sport. Na zahrádce je hodný, neštěká, jen trpělivě vyhlíží svou rodinu. Volfík zvládá chůzi na vodítku a přivolání. Miluje pamlsky, je pozorný a rád se naučí novým povelům a trikům. Volfík může k dětem i starším lidem, k ostatním pejskům i kočičkám, do bytu i do baráčku (s přístupem dovnitř). Volfíček je zkrátka bezproblémovým pejskem pro všechny aktivity. Jediné, co nemá rád, jsou hospodářská zvířata, které rád prohání, ale nikdy by neublížil. Kufříček má sbalený a nadějně vyhlíží svého člověka, se kterým si bude užívat každého dne. Plně vakcinovaný, čipovaný, kastrovaný. Kontakt: Útulek BONA na Kozlech u České Lípy. Pro více informací volejte přímo do útulku na 736271294. Nezávazná návštěva vítana.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9-16h
Úterý:9-16h
Středa:9-16h
Čtvrtek:9-16h
Pátek:9-16h
Sobota:po domluvě
Neděle:po domluvě

Otevřít mapu v novém okně

Adresa: Kozly 47001 Kozly u české Lípy - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám