Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Čtyřletý kříženec-úžasňák- hledá nový domov.(Na fotkách ten s bílou náprsenkou.)Je temperamentní, zemřel mupán a pani se stěhuje do bytu. tak energického mlaďocha by u hlavní silnice nezvládla. Přijali jsme Alana k nám, aby nebyl u opuštěného stavení a hledáme mu nový domov. V jeho prarodičích může být něco loveckého, trochu BOC, a někdy se chová jako chrt :-) Zatím není vychovaný, ale je moc hodný a hravý. jakoby se zarazil ve štěněčím věku.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po dohodě
Úterý:po dohodě
Středa:po dohodě
Čtvrtek:po dohodě
Pátek:po dohodě
Sobota:po dohodě
Neděle:po dohodě

Otevřít mapu v novém okně

Pět záchytných kotců se nachází v areálu firmy Marius Pedersen, Přibyslavská 124, Nová Paka máme také příležitostná domácí depozita.
Jak pomoci: Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: K Hájku 1722 50901 Nová Paka - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám