Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 10
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Yuki hledá domov (Pes nejvěrnější přítel, z.s.) Yuki byl nalezen opuštěný, ztracený či vyhozený v mrazech ve sněhu, kde se ho ujala naše dočaska Markétka a tím mu zřejmě zachránila život. Yuki je nyní u naší dočasky Viktorie v Praze, které moc děkuji, že se broučka ujala. Tam dostal svoje jméno YUKI = japonsky sníh :-) Yuki je cca 10-ti letý pejsek, čipovaný, bohužel hluchý a částečně i slepý (diagnóza šedého zákalu). Yuki je jinak celkově neskutečně vitální, běhá, skáče, hraje si, je velmi společenský, miluje dlouhé klidné procházky a potom doma spokojeně leží. Výborně se snese s ostatními pejsky. Je dost fixovaný na člověka, či jiného psa, když je o samotě, kňučí. Snažíme se to odbourávat postupným odloučením na krátkou dobu. Nežere granule, takže mícháme granule s konzervou a postupně budeme ubírat konzervy, zatím to sežere, když je to tak půl napůl. Nedokáže chodit do schodů a na zadní nožky je citlivý. Je hrozně hodný, ke všem přátelský a když ho člověk nechá rozkoukat, nemá problém s prostorovou orientací. Byl by ideální ke staršímu páru, který by ho nenechával často samotného a počítal s jeho úplným oslepnutím. Proto by bylo třeba, aby si zvykl na nový domov, dokud ještě vidí. Pan veterinář Yukimu zjistil diagnózu neléčeného šedého zákalu. Na levé oko nevidí vůbec a na pravé, když je světlo a na kratší vzdálenost, rozezná obrysy a světlo/tmu. Dostali jsme recept na kapky, které mu mám kapat 3 týdny a za 3 týdny zase na kontrolu, kde by se rozhodlo, jestli by šla implantovat nová čočka. Už jsme objednaní na další prohlídku. Operovalo by se jenom to jedno oko. Na srdíčku už se objevuje slabá šelest.  Cestování autem, autobusem, tramvají i metrem zvládá bez problémů. Do adopce půjde očkovaný, odčervený, čipovaný na adopční smlouvu. AP činí 1.500 Kč. Pokud Vás Yuki zaujal kontaktujte Viktorii mob: 608 104 344, viktorie.z@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám