Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano

Popis

5ti letý Beník hledá nové páníčky. Je to kříženec labradora a NO. Bývalý majitel se pejska musel kvůli vážnému zdravotnímu stavu vzdát. Ben je kontaktní, aktivní pejsek, hodil by se na dogtrekking, pro aktivní lidi, ale i na hlídání zahrádky. Nehodí se k jiným domácím zvířatům a také ne k jinému psovi samci, s fenkou vyzkoušet. Pejsek pobývá od 7.1.2016 v Záchytné stanici Bobík u Nýrska.  Zájemci mohou kontaktovat buď Nalezence-Šumaváky na tel. 604 555 924 nebo přímo paní Markovou z azylu Bobík na tel. 607 676 020.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Dočasná péče psi spolku Nalezenci-Šumaváci, z.s.
Adresa: Lazny 79 34201 Sušice - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám