Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Kříženec labradora, a možná nějakého loveckého plemene, je trochu menší než labrador - cca 25 kg. Jsou mu cca 3 roky. Je to pes velmi vitální, miluje lidi, je nesmírně šťastný za každý kontakt s člověkem. Zvládá chůzi na vodítkuJe šikovný, je možno s ním absolvovat výcvik či se věnovat psím sportům či jinému aktivními vyžití. Není vhodný na hlídání. K fence možno, se psem samcem by se mohl prát. Potřebuje kontakt s páníčky a bude z něho skvělý parťák. Kdo má o Maxe zájem, může kontaktovat nás "Nalezence-Šumaváky" na tel. 604 555 924.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Dočasná péče psi spolku Nalezenci-Šumaváci, z.s.
Adresa: Lazny 79 34201 Sušice - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám