Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ne

Popis

Barnie - krásný, maličký strašpytlík ♥ - HLEDÁ DOMOV   Barnie - pes, očkovaný, odčervený, odblešený, bude kastrovaný, *cca 2013 Barnie je zhruba dvouletý maličký strašpytlík, kterého jsme v polovině srpna převzali z útulku Mělník. Je to milý pejsek, kamarádský s ostatními pejsky i fenkami, jen velkých se ze začátku bojí a potřebuje den, dva, aby si zvyknul. Postupně budujeme jeho důvěru v lidi, které za celý svůj život nepoznal.  Z počátku se počůrával při sebemenším kontaktu, nevzal si ani dobrůtku z ruky :( Po dlouhých 5 měsících se jeho stav zlepšil natolik , že by zvládl adaptaci v nové rodině, která by pro něj měla ze začátku velké pochopení a trpělivost :) Vhodný do baráčku se zahrádkou, moc rád si vybíhá a na zavolání zase zabíhá dovnitř :) Venku vesele běhá a zodpovědně hlídá a hlásí každého potencionálního vetřelce :D Nedoporučujeme ho k malým dětem vzhledem k tomu, že potřebuje větší čas, než si na lidi zvykne a děti by ho stresovaly. Není vhodný ani ke kočkám, za celou dobu pobytu u nás jsme ho nepřesvědčili, že kočka se neloví :(  Z Barnieho asi nikdy nebude vyloženě mazlící pes, ale i tak věřím, že se i pro něj najde domov, kde mu dají lásku a dostatek času na to, aby si zvyknul.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte na: azylmatysek@post.cz , SMS 730634043

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po předchozí domluvě kdykoliv
Úterý:po předchozí domluvě kdykoliv
Středa:po předchozí domluvě kdykoliv
Čtvrtek:po předchozí domluvě kdykoliv
Pátek:po předchozí domluvě kdykoliv
Sobota:9.00 - 12.00
Neděle:9.00 - 12.00

Otevřít mapu v novém okně

Domácí depozitum pro opuštěné, týrané a bezprizorní pejsky.
Jak pomoci: Venčení, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Skřivánek 199 47114 Kamenický Šenov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám