Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: cca 4 roky Nachází se: České Budějovice Kontakt: 775 203 832 Kubík žil spokojeně v rodince do té doby, než panička začala chodit do práce a dětičky do školy. Kuba byl tedy chovaný pouze jako mazlíček. Vzhledem k tomu, že Kubíkovi neposkytly žádnou výchovu, nedokázal Kubík pochopit, proč ho najednou nechávají samotného doma a nikdo se mu nevěnuje. Kubík se s tím vyrovnával ničením vybavení domácnosti. Následně ještě zjistili po třech letech, že dítě trpí alergií. Rozhodli se Kuby zbavit utracením. Až díky lidem v okolí, se Kubíka podařilo zachránit před eutanazií. Kubík je čtyřletý kříženec krátkosrsté kolie, základní povely zvládá a sociální návyky má. Kuba potřebuje aktivní páníčky, kteří ho nebudou mít jen jako mazlíka. Potřebuje čas na získání důvěry a jistoty, z počátku je bázlivý a nedůvěřivý. Kuba je ještě tak trochu puberťák, moc rád si hraje a rád se mazlí. Do adopce půjde Kubík očkovaný, odčervený a čipovaný na adopční smlouvu za adopční poplatek 500 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Náš spolek se snaží pomáhat týraným a nechtěným pejskům. Naším mottem je, že pomáhat může každý. Ať už jde o dočasné péče, venčení pejsků v útulcích, příspěvky na pejsky, materiální pomoc, nebo i obyčejné sdílení a inzerování pejska na internetu. Jsme otevřená skupina, takže pokud by jste se k nám chtěli připojit najdete nás na facebooku. Kde se můžete podívat na naše svěřence, projekty, kterých se účastníme a samozřejmě na šťastné konce, nebo lépe řečeno začátky našich bývalých svěřenců. Nechtěných a týraných pejsků je stále moc pojďme to spolu změnit..
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Na Kopánku 52 25163 Kunice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám