Popis

Kenny je asi roční pejsek střední - menší velikosti, který váží 7kg.Je kastrovaný. Kenny je již veselý, hraje si, mazlinkuje se a je hodný i klidný. Kenny miluje pamlsky a dělá ohromné pokroky.Už není tak ustrašený a sám si přijde pro pohlazení a hlavně pro pamlsek.Už si začíná hrát s plyšákama.Hledáme páníčky, kteří mu dopřejí dostatek času a mají i dostatek trpělivosti, aby se Kenny mohl dobře aklimatizovat. Kenny a jeho dva kamarádi byli odebraní sociálně slabému majiteli, který jim velmi ubližoval.Všichni kluci jsou nesocializovaný, velmi nedůvěřivý, bázlivý a zatím kousavý.Bojí se lidského doteku a na pohlazení reagují ucuknutím.Je na nich vidět, že čekají místo pohlazení ránu.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jsme malé,soukromé,rodinné depozitum pro psy Beruška.Pomáháme týraným,opuštěným a nechtěným psům.Vybudovali jsme u nás kryté,vytápěné kotce a kryté kotce,kde jsou velmi dobře zateplené boudy.Pejsci mají k dispozici výběhy,které stále budujeme a zvelebujeme.Snažíme se pejskům pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit.Depozitum Beruška nedostává žádné finanční prostředky od města ani státu,jsme zcela závislé na darech hodných lidí a sponzorů.Kapacita depozita je 30psů.
Adresa: Horní Chvatliny 1 28144 Zásmuky - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám