Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Alteya je drobná 6letá fenečka z Ukrajiny, kde by ji nečekala pěkná budoucnost. Alteya je ještě bázlivá, ale potřebuje jen čas. Jakmile člověka pozná, a okusí pohlazení, už se odváží si pro další pohlazení a drbání přijít.  Městský útulek Broumov, jannaslovakova@seznam.cz , Jana Slováková 721 543 498

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:14:30 - 16:00
Úterý:14:30 - 16:00
Středa:14:30 - 16:00
Čtvrtek:14:30 - 16:00
Pátek:14:30 - 16:00
Sobota:10:00-12:00
Neděle:10:00-12:00

Otevřít mapu v novém okně

Vítáme Vás na profilu Městského psího útulku v Broumově. Představujeme Vám ty, kteří čekají na své páníčky. Jestliže se Vám některý líbí a máte možnost nabídnout mu nový domov, neváhejte, kontaktujte nás a navštivte nás. Najdete nás při cestě z Broumova do Otovic - v areálu čistírny odpadních vod. Pejskům můžete pomoci i tím, že jim poskytnete granule, psí konzervy a další pamlsky. Děkujeme Vám za pomoc.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita, Jiná
Adresa: ul. Kladská 321 55001 Broumov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám