Typ inzerátu: Nabídka
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Fífa je kříženec střední velikosti. Do útulku se dostal z důvodu ztráty bydlení jeho předchozích majitelů. Filípek, alias Fífa je asi devítiletý kříženec střední velikosti, který je tak trochu svůj. K cizím lidem je zpočátku nedůvěřivý, ale po chvilce si člověk jeho srdce a přízeň dokáže získat a z Fífy se stane příjemný společník. Na procházkách je naprosto dokonalý, na ostatní pejsky nevyjíždí, obvykle si jich vůbec nevšímá. Na vodítku netahá a nechá se pomazlit. Fífa nevyhledává stálý kontakt s lidmi, ale čas od času si rád zaaportuje a občas si i sám přijde pro podrbání. Jelikož je to již starší pejsek, není vhodný na celoroční pobyt venku, protože potřebuje být v teple, takže pro něj hledáme umístění nejlépe v RD s přístupem do domu, předpokládáme, že při troše trpělivosti by si zvykl žít i v bytě. Do adopce půjde kompletně očkovaný a označený čipem Adopční poplatek: 650 Kč https://www.facebook.com/media/set/?set=a.907594765950018.1073742029.174396225936546&type=3&uploaded=17 ************************************************* DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze:  http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/ KONTAKT: 602 144 145

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 16:00
Úterý:9:00 - 16:00
Středa:9:00 - 16:00
Čtvrtek:9:00 - 16:00
Pátek:9:00 - 16:00
Sobota:9:00 - 16:00
Neděle:9:00 - 16:00

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: nzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Řipská 27601 Mělník - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám