Datum:
26.2.2017
WebID:
W1G7YB

Pedikůra Bausch Pedipeel Set model 0321

Typ inzerátu: Nabídka
Stav: nové
Cena: 709
Kraj: Praha
Okres: Praha 1

Popis

Pedikúra – Pedipeel Set BAUSCH 0321 je speciální patentovaná elektrická souprava na jemné odstranění vrstev zrohovatělé a tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Přístroj odstraňuje jemně a bezbolestně tvrdou kůži, díky patentovanému systému výkonné vibrační hlavy je tato metoda vhodná pro diabetiky a lidi s citlivou pokožkou. V závislosti na hrubosti kůže je k dispozici 6 ks brusných kotoučků ve třech hrubostech: - CHYBÍ . Pedikúra – Pedipeel Set 0321 značky Bausch Souprava na jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Patentovaný systém – PATENT EU. Tichý elektromotor. Přístroj je vyráběný německou společností Peter Bausch GmbH & Co. KG, která má 25 letou tradici. 6-ti stupňová regulace rychlosti otáček. 6 ks brusných kotoučků ve třech hrubostech:: - CHYBÍ jemná střední hrubá zrnitost Brusný kotouč je uchycen na hlavici pomocí suchého zipu a tudíž je výměna velmi rychlá a jednoduchá. Vhodné pro diabetiky a jiné osoby s citlivou pokožkou. Patentovaný přístroj na pedikúru pro jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech.

PARAMETRY:

  • Použití: pedikúra
  • Počet nástrojů: 0 KS
  • Počet nástavců: 6: - CHYBÍ
  • Napájení: síťový adaptér
  • Počet baterií: 0
  • Napětí baterie: 0 V

Stav produktu

Nekompletní - chybí brusné kotoučky. Znečištěno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito.

Kód produktu

Náš kód tohoto produktu je 329881

Firma: LIMAL (CZ) s.r.o.
Detail produktu: www.rozbaleno.cz
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

LIMAL (CZ) s.r.o.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.