Datum:
1.1.2017
WebID:
WAX6B1

Parson Russel teriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Parson Russel Teriér
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Qim je téměř čtyřletý Parson Russell teriér. K nám se dostal za 5 minut 12 - měl být utracen, protože pokousal člověka. Na poslední chvíli se k majitelům dostalo naše telefonní číslo a tak se pejsek dostal k nám.  Na Qimečkovi se podepsalo nevhodné zacházení předešlých dvou rodin a chlapec se rozhodl, když mu bude ubližováno, bude se bránit zuby. Spolu jsme zatím svedli souboj pouze ve sprše. Tu opravdu nemá rád a nemá rád sahání na tlapky. Bojí se, když se na něj sahá shora, což je však zapříčiněno nevhodným zacházením předešlého majitele. Poctivě na tom pracujeme pamlskovou metodou, která se Qimovi moc líbí. Díky pamlskům ochotně leze i do náhubku, takže budeme trpělivě pracovat na jeho důvěře k lidem. Jinak je poslušný, vášnivý aportér. Po cca měsíci pobytu u nás se z Qima stal úplně jiný pes. Stále je vášnivý aportér. Venku chodí normálně na volno, perfektně poslechne na přivolání, nekouše ani do lidí, ani do psů, dokonce si nechá sahat na tlapky. Občas věci komentuje brbláním, ale nevyjíždí, neútočí. Případný zájemce o adopci musí být zkušený a trpělivý člověk, ideálně s domem a zahradou, Qim je zvyklý na pobyt v kotci.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Občanské sdružení vzniklo na popud osůbek, kteří se aktivně podíleli na záchraně několika psů a taktéž na umístění v nových domovech. Po více jak dvouleté práci, založené na bázi nezávazných dohod vznikla potřeba dát naší práci punc oficiálnosti. A tak se narodilo občanské sdružení Russell Rescue. Historie práce sdružení se váže na jedno malé fórum, kde se schází mnoho desítek majitelů dvou úžasných plemen – Jack & Parson Russell teriérů. Pořádáme vlastní hromadné procházky, hromadně se účastníme tréninků či závodu v agility nebo třeba coursingu, dvakrát ročně organizujeme socializační víkend pro psy a jejich majitele a jednou ročně také celorepublikový sraz, který má standardně účast kolem devadesáti až sta majitelů. Před vlastním vznikem sdružení několik členů z fóra pomohlo nechtěným russllíkům, nebo přímo zachránilo pejska v ohrožení a na fóru se rozvinul trend se o bezprizorní jacky a parsony zajímat a pokud možno jim i pomoci z nouze. Z čehož už byl jen krůček k sestavení základní členské skupiny, napsání stanov, dohodnutí prvních schůzí… A tak se 9. května 2012 narodilo občanské sdružení Russell Rescue.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Sladovní 677 75201 Kojetín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám