Datum:
16.10.2016
WebID:
W96ZYD

Papillon (Motýlek), malý

Popis

Papillon - nabízíme 2 kluky narozené 13. 6. 2016. Jsou čistokrevní s PP a působivým rodokmenem. Oba jsou očkovaní a odčervení dle veterinárních pravidel. Dorůstají váhy 2,5 až 5kg. Milují chvíle klidu u svého pána v pohodlí domova, stejně jako chození na dlouhé procházky proložené házením balonků či klacíků, které dokáží neúnavně nosit svému páníčkovi :-) Pejsky prodáme jak samostatně, tak dohromady, dle přání zájemce. Cena jednoho: 10.000 Kč, při rychlém jednání sleva na 8.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám