Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví ekonom-účetní. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Požadavky: -min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomické zaměření) -vynikající znalost v oblasti zákona o účetnictví, výkaznictví ÚSC -dobré znalosti v oblasti rozpočtové skladby -znalost v oblasti DPH -znalost zákona o finanční kontrole ve veřejné správě -znalost problematiky vztahu zřizovatel a příspěvková organizace Další předpoklady pro výkon práce: -praxe ve veřejné správě výhodou -znalost práce na PC (Word, Excel, elektronická pošta, Internet) -znalost účetního software GORDIC výhodou -komunikativnost, vstřícný přístup k občanům -aplikační znalost zákona o obcích, DPH -schopnost analytického a logického myšlení, samostatné práce, práce v kolektivu Nabízíme: stravenky, sociální fond. Způsob kontaktování zaměstnavatele: emailem... Pracoviště: Město Hoštka, nám. Svobody, č. 2, Hoštka, okres Litoměřice, 411 72 Hoštka u Roudnice n.Labem. Informace: MilanKonfršt, +420 416 814 114, hostka@hostka.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice, poslední změna: 2016-09-28T00:45:18.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: ekonom-účetní
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Litoměřicích
Kraj: Ústecký
Okres: Litoměřice
Mzdové rozpětí od: 16000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadavky: -min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomické zaměření) -vynikající znalost v oblasti zákona o účetnictví, výkaznictví ÚSC -dobré znalosti v oblasti rozpočtové skladby -znalost v oblasti DPH -znalost zákona o finanční kont...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Hoštka
Ulice: nám. Svobody
Obec: Hoštka
: Hoštka
Kontaktní osoba: MilanKonfršt
Kontaktní telefon: +420 416 814 114
Kontaktní email: hostka@hostka.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.