Ostatní úředníci ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU VNITŘNÍCH

Ostatní úředníci ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU VNITŘNÍCH VĚCÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU PÍSEK. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14540 Kč, max. 21920 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-01. Volných pracovních míst: 1. Tajemnice Městského úřadu Písek vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na místo úředníka/ úřednice odboru vnitřních věcí Městského úřadu Písek. Druh práce: zajišťování správních činností na úseku vnitřních věcí; hlavním předmětem činnosti bude zejména zajišťování správních činností na úseku občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel Místo výkonu práce: správní obvod města Písek jako obce s rozšířenou působností Doba výkonu práce: doba neurčitá Datum nástupu: 1.3. 2017 (po dohodě možnost nástupu i dříve) Platové podmínky: platová třída 8 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - příloha č. 2 (14.540 - 21.920 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky ) Bližší podmínky výběrového řízení naleznete na úřední desce Městského úřadu Písek a na internetových stránkách úřadu na adrese http://www.mesto-pisek.cz. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Město Písek, Velké náměstí, č. 114, Písek, okres Písek, 397 01 Písek 1. Požadované dovednosti: , . Informace: JiříPetrášek. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek, poslední změna: 2016-11-30T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU VNITŘNÍCH VĚCÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU PÍSEK
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Písku
Kraj: Jihočeský
Okres: Písek
Mzdové rozpětí od: 14540
Mzdové rozpětí do: 21920
Pracovní poměr od: 1.3.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Tajemnice Městského úřadu Písek vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na místo úředníka/ úřednice odboru vnitřních věcí Městského úřadu Písek. Druh prác...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Písek
Ulice: Velké náměstí
Obec: Písek
: Vnitřní Město
Kontaktní osoba: JiříPetrášek
Kraj: Jihočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.