Ostatní úředníci jinde neuvedení Vedoucí oddělení

Ostatní úředníci jinde neuvedení Vedoucí oddělení správy budov a zařízení. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14530 Kč, max. 21870 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-15. Volných pracovních míst: 1. Město Skalná vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa vedoucí oddělení správy budov a zařízení Místo výkonu práce : Skalná Platové zařazení : 10. platová třída ‚ platové rozmez 14 530, -- Kč - 21 870, -- Kč Pracovní úvazek : plný, pružná pracovní doba Termín nástupu : 15.11.2016 nebo dle dohody Požadované vzdělání : úplné středoškolské vzdělání Další požadavky úřadu : znalost práce na PC dobrá komunikativnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost ŘO "B" Výhodou je : praxe v oblasti správy budov, ubytovacích zařízení a sportovních zařízení Písemná přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti: - jméno, příjmení a titul zájemce - datum a místo narození zájemce - státní příslušnost zájemce - místo trvalého pobytu zájemce - číslo občanského průkazu - datum a podpis zájemce - podepsané prohlášení zájemce v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku k účasti na veřejné výzvě na pracovní pozici "vedoucí oddělení správy budov a zařízení " dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich shromažďování, zpracování a uchování v rozsahu nezbytném pro provedení výběru zájemce. Jméno a příjmení, datum narození a vlastnoruční podpis. K přihlášce je nutno připojit tyto doklady : - strukturovaný životopis kde budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech - výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Přihlášku s přílohami lze odevzdat osobně na MěÚ Skalná nebo zaslat na adresu : Městský úřad Skalná, Sportovní 9, 351 34 Skalná k rukám tajemnice nejpozději do 21. října 2016 do 15,00 hod. Uzavřenou obálku označte " Veřejná výzva - vedoucí oddělení správy budov a zařízení .".. Pracoviště: Město Skalná, Sportovní, č. 9, Skalná, okres Cheb, 351 34 Skalná. Informace: MarieHrnčálová, +420 354 594 920, tajemnik@skalna.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb, poslední změna: 2016-09-30T00:56:22.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Vedoucí oddělení správy budov a zařízení
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Chebu
Kraj: Karlovarský
Okres: Cheb
Mzdové rozpětí od: 14530
Mzdové rozpětí do: 21870
Pracovní poměr od: 15.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Město Skalná vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa vedoucí oddělení správy budov a zařízení Místo výkonu práce : Skalná Platové zařazení : 10. platová třída ‚ platové rozmez 14 530,--...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Skalná
Ulice: Sportovní
Obec: Skalná
: Skalná
Kontaktní osoba: MarieHrnčálová
Kontaktní telefon: +420 354 594 920
Kontaktní email: tajemnik@skalna.cz
Kraj: Karlovarský
Telefon: 354 594 920
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.