Ostatní specialisté v oblasti zemědělství Referent

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství Referent RO - - administrátor žádostí. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18590 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 19/275, Bukov, Ústí nad Labem. Náplň práce Referent regionálního odboru administruje žádostí o podpory na plochu a SOT v rámci IACS, PUZČ a ZSV včetně vyhotovení Rozhodnutí na tyto podpory, vyhodnocuje kontrolní nálezy z kontrol na místě a administruje vratky AEO (vše v mezích nastavených Pravidel a Nařízení vlády), poskytuje základní informace pro žadatele o dotace. Požadujeme - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu se zaměřením na zemědělství nebo ekonomiku Nabízíme - systemizovaná platová třída 11., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů - služební poměr na dobu neurčitou - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den - pružná pracovní doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů) - stabilitu zaměstnání Další informace - místo pracoviště: Ústí nad Labem - termín podání žádostí: do 7. 12. 2016. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Státní zemědělský intervenční fond - 1, Masarykova, č. 19, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: LucieEmrová, +420 222 871 641, lucie.emrova@szif.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem, poslední změna: 2016-11-24T01:05:35.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Referent RO - - administrátor žádostí
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Okres: Ústí nad Labem
Mzdové rozpětí od: 18590
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 19/275, Bukov, Ústí nad Labem. Náplň práce Referent regionálního odboru administruje žádostí o podpory na plochu a SOT v rámci IACS, PUZČ a ZSV včetně vyhotovení Rozhodnutí na tyto podpory, vyhodnocuje kontrolní nál...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Státní zemědělský intervenční fond
Ulice: Masarykova
Obec: Ústí nad Labem
: Bukov
Kontaktní osoba: LucieEmrová
Kontaktní telefon: +420 222 871 641
Kontaktní email: lucie.emrova@szif.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.