Ostatní specialisté v oblasti zemědělství REFERENT

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství REFERENT RO - terénní inspektor. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18590 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Popis práce: Terénní inspektor, provádí podle stanovených postupů kontroly na místě u žadatelů o dotace EU, kontroly zpracovává a zadává jejich výsledky do informačního systému SAP. Spolupracuje při zobecňování nálezů z kontrol. Požadavky: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu se zaměřením na ekonomiku nebo zemědělství - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Očekáváme: - aktivní přístup k řešení svěřených úkolů - zodpovědnost a spolehlivost Nabízíme: - služební poměr na dobu neurčitou - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den - pružná pracovní doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů) - stabilita zaměstnání - služební vozidlo a mobilní telefon Hlásit se předem e-mailem.. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Státní zemědělský intervenční fond-002, U Nisy, č. 745, Liberec, okres Liberec, 460 07 Liberec 7. Požadované dovednosti: . Informace: AnetaHeverlová, kariera@szif.cz , Ve Smečkách 801/33, Nové Město, 110 00 Praha 1. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2016-10-28T00:45:26.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: REFERENT RO - terénní inspektor
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 18590
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Popis práce: Terénní inspektor, provádí podle stanovených postupů kontroly na místě u žadatelů o dotace EU, kontroly zpracovává a zadává jejich výsledky do informačního systému SAP. Spolupracuje při zobecňování nálezů z kontrol. Požadavky: - vysokoškol...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Státní zemědělský intervenční fond
Ulice: U Nisy
Obec: Liberec
: Liberec III-Jeřáb
Kontaktní osoba: AnetaHeverlová
Kontaktní email: kariera@szif.cz
Kontaktní adresa: Ve Smečkách 801/33, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kraj: Liberecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.