Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče Pracovník, pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12320 Kč, max. 18550 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce : Vrbno p/P POŽADUJEME orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC a administrativních činností, praxe v oboru vítána. Vzdělání: * úplné střední vzdělání s maturitou . Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání. Náplň práce: Rozvíjí pracovní návyky, pracovní aktivity a individuální zručnost klientů, pomocí speciálních pracovních postupů a používání nástrojů, pracovních pomůcek a různých materiálů. Zajišťuje materiál a pomůcky pro pracovní výcvik klientů. Spolupracuje se sociální pracovnicí, rodiči a opatrovníky klienta, popř. s úřady, školou, lékaři. Vede individuální záznamy o průběhu poskytované služby, postupuje dle individuálního plánu klienta a průběžně jej hodnotí. Podáva návrhy na jeho aktualizace. Podílí se na podpoře obslužné péče klientů. Zaměstnání je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. stupně. Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: varja.mrazkova@sagapo.cz nebo adresu: Sagapo, p.o., Uhlířská 1353/2, 792 01 Bruntál kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, ), osobní a další příplatky, 5 týdnů ŘD, aj. Z : 25.11.2016. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Sagapo, příspěvková organizace - pracoviště Vrbno pod Pradědem, Jiráskova, č. 653, Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál, 793 26 Vrbno pod Pradědem. Informace: VarjaMrázková, +420 554 211 061, varja.mrazkova@sagapo.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál, poslední změna: 2017-01-18T01:10:44.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Pracovník, pracovnice v sociálních službách - základní výchovná
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Bruntále
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál
Mzdové rozpětí od: 12320
Mzdové rozpětí do: 18550
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Pracovní poměr do: 31.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce : Vrbno p/P POŽADUJEME orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC a ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Sagapo, příspěvková organizace
Ulice: Jiráskova
Obec: Vrbno pod Pradědem
: Vrbno pod Pradědem
Kontaktní osoba: VarjaMrázková
Kontaktní telefon: +420 554 211 061
Kontaktní email: varja.mrazkova@sagapo.cz
Kraj: Moravskoslezský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.