Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče pracovník - pracovnice v sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 Kč, max. 18550 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01 do 2017-12-30. Volných pracovních míst: 4. místo výkonu práce : Horní Benešov POŽADUJEME orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC a administrativních činností, praxe v oboru vítána. Vzdělání: * základní nebo střední vzdělání s výučním listem nebo úplné střední vzdělání s maturitou. Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání. Náplň práce: Obslužná péče o osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením nebo autismem, nácvík jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání, pomoc při jídle a denních činnostech, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.Rozvíjí pracovní návyky, pracovní aktivity a individuální zručnost klientů, pomocí speciálních pracovních postupů a používání nástrojů, pracovních pomůcek a různých materiálů. Zaměstnání je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. stupně. Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: varja.mrazkova@sagapo.cz nebo adresu: Sagapo, p.o., Uhlířská 1353/2, 792 01 Bruntál kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, ), osobní a další příplatky, 5 týdnů ŘD, aj. Z : 23.11.2016.. Pracoviště: Sagapo, příspěvková organizace - pracoviště Horní Benešov, Horní Benešov, okres Bruntál, . Informace: VarjaMrázková, +420 554 211 061. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál, poslední změna: 2016-11-24T01:05:35.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: pracovník - pracovnice v sociálních službách
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Bruntále
Mzdové rozpětí od: 11000
Mzdové rozpětí do: 18550
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Pracovní poměr do: 30.12.2017
Celkem volných míst: 4
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce : Horní Benešov POŽADUJEME orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na P...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Sagapo, příspěvková organizace
Obec: Horní Benešov
Kontaktní osoba: VarjaMrázková
Kontaktní telefon: +420 554 211 061
Kraj: Moravskoslezský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.