Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče pracovníci v sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-16. Volných pracovních míst: 1. Nabízíme: - pracovní úvazek 37,5 hodin/týdně - směnný provoz (ranní, noční - 12 h. směny) - finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Český Těšín - příplatek za práci o víkendu a za noční směny - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - práci v zařízení rodinného typu v příjemném kolektivu - nástup ihned Požadujeme: - základní znalost práce s PC (word, excel, internet) - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006, §116 výhodou (lze dodělat dodatečně) - bezúhonnost - spolehlivost, zodpovědnost - schopnost samostatné práce i týmové spolupráce - zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou Místo výkonu práce: - Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská 17, 737 01 Český Těšín Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte poštou na adresu: Charita Český Těšín, Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská 17, 737 01 Český Těšín (obálku označte "výběrové řízení - přímá obslužná péče"), nebo elektronicky na e-mail: chdpshrabinska@ceskytesin.charita.cz Zaslané přihlášky se nevracejí... Pracoviště: Charita Český Těšín, Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská, č. 499, Český Těšín, okres Karviná, 737 01 Český Těšín 1. Informace: IlonaKaszperová, +420 731 133 261, chdpshrabinska@ceskytesin.charita.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná, poslední změna: 2017-01-18T01:10:44.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: pracovníci v sociálních službách
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Karviné
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná
Mzdové rozpětí od: 12200
Pracovní poměr od: 16.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Nabízíme: - pracovní úvazek 37,5 hodin/týdně - směnný provoz (ranní, noční - 12 h. směny) - finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Český Těšín - příplatek za práci o víkendu a za noční směny - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijn...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Charita Český Těšín
Ulice: Hrabinská
Obec: Český Těšín
: Český Těšín
Kontaktní osoba: IlonaKaszperová
Kontaktní telefon: +420 731 133 261
Kontaktní email: chdpshrabinska@ceskytesin.charita.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 731 133 261
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.