Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka v domácnosti klientů. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13400 Kč, max. 15770 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01 do 2018-11-30. Volných pracovních míst: 1. Pracovník - pracovnice v sociálních službách - pečovatel - pečovatelka v domácnosti klientů. Popis: Poskytování pečovatelských činností v domácnosti klientů, komplexní péče o jejich domácnost, rozvoz obědů, zajišťování sociální pomoci, poskytování pomoci při vytváření sociálních a společenských kontaktů a psychické aktivaci. Místo práce: Pečovatelská služba, Rybniční 1283, Strakonice Pracovní úvazek: plný - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Směnnost: jednosměnný provoz s odstupňovaným nástupem Požadované vzdělání: a) vzdělání v oboru b) střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách c) základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách Platové podmínky: 5. třída + stupeň dle počtu započitatelné praxe dle platných platových tabulek Nástupní hrubý plat 13 400 - 15 770 Kč. Možnost získání osobního ohodnocení. Nabízíme dále: Příplatek na stravování a na penzijní připojištění. Odborný růst, 5 týdnů dovolené. Požadujeme: Profesionální vystupování, komunikaci zvláště s lidmi se zdravotním postižením, laskavý přístup k uživatelům ambulantní služby, spolehlivost, zodpovědnost. Komunikační dovednosti, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti. Řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení osobního automobilu. Vhodné pro muže i ženy. Termín nástupu: prosinec 2016, leden 2017 nebo dle dohody Kontakt: Životopis je možné předat osobně na personálním oddělení ředitelství MěÚSS, Jezerní 1281, Strakonice nebo e-mailem na vera.mrackova@muss.strakonice.eu , dotazy na tel: 383 312 274, 722 095 729 Bc. Věra Mráčková - personalistka MěÚSS Strakonice.. Pracoviště: MěÚSS - Domov pro seniory - Rybniční ul., Rybniční, č. 1282, Strakonice, okres Strakonice, 386 01 Strakonice 1. Informace: VěraMráčková, +420 383 312 274, vera.mrackova@muss.strakonice.eu . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice, poslední změna: 2016-11-08T01:25:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka v domácnosti k
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce ve Strakonicích
Kraj: Jihočeský
Okres: Strakonice
Mzdové rozpětí od: 13400
Mzdové rozpětí do: 15770
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Pracovní poměr do: 30.11.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracovník - pracovnice v sociálních službách - pečovatel - pečovatelka v domácnosti klientů. Popis: Poskytování pečovatelských činností v domácnosti klientů, komplexní péče o jejich domácnost, rozvoz obědů, zajišťování sociální pomoci, poskytování pom...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Městský ústav sociálních služeb Strakonice
Ulice: Rybniční
Obec: Strakonice
: Strakonice I
Kontaktní osoba: VěraMráčková
Kontaktní telefon: +420 383 312 274
Kontaktní email: vera.mrackova@muss.strakonice.eu
Kraj: Jihočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.