Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OBSLUŽNÁ PÉČE. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. ZŠ/SOU + akreditovaný kurz dle zákona č. 108/2008 Sb., o sociálních službách, vhodné i pro absolventy, zdravotní průkaz, uživatelská znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, úcta a respekt k lidem seniorského věku, schopnost pracovat v týmu, dodržování etických norem. Mzda od 13 000 Kč, příplatek za směny 400 Kč, příplatky za SO a NE - 25%, za noční - 20%, osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby do 1 000 Kč, příspěvek na stravování, odborné vzdělávání, zkušební doba 3 měsíce, nepřetržitý provoz, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení, pracoviště Opava, nástup ihned. KO: Kuhejdová Doris, e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz . Uchazeč zašle: - profesní životopis, - kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - výpis z Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce, - podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení, dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas s jejich zpracováním. "Jméno, příjmení, datum narození a vlastnoruční podpis". Způsob a místo podání: poštou, nebo osobně na adrese: Domov pro seniory-domov sv. Zdislavy, Rooseveltova 41, 746 01 Opava, na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č.1/2016". Lhůta pro podání přihlášek: 31. října 2016 Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu... Pracoviště: Domov pro seniory - Domov sv. Zdislavy, Rooseveltova, č. 768, Opava, okres Opava, 746 01 Opava 1. Požadované dovednosti: , . Informace: DorisKuhejdová, +420 734 264 453, seniori.svzdislava@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava, poslední změna: 2016-10-01T00:55:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OBSLUŽNÁ PÉČE
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Opavě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Opava
Mzdové rozpětí od: 13000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: ZŠ/SOU + akreditovaný kurz dle zákona č. 108/2008 Sb., o sociálních službách, vhodné i pro absolventy, zdravotní průkaz, uživatelská znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, úcta a respekt k lidem seniorskéh...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky
Ulice: Rooseveltova
Obec: Opava
: Předměstí
Kontaktní osoba: DorisKuhejdová
Kontaktní telefon: +420 734 264 453
Kontaktní email: seniori.svzdislava@seznam.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 734 264 453
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.