Ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a

Ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech referent přestupků, právík/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 Kč, max. 25740 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště: Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín. Projednává přestupky a zabezpečuje vedení přestupkové agendy, a to přestupků svěřených komisí k projednávání přestupků (např. přestupků ve věcech veřejného pořádku, občanského soužití a majetku), projednává přestupky a jiné správní delikty dle platných právních předpisů, vede správní řízení a ukládá pokuty ve smyslu ustanovení zákona č. 128/2000 Sb., o obcích v platném znění. Stravenky v hodnotě 75 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ... Pracoviště: Město Hodonín - pracoviště Národní třída 25, Národní třída, č. 373, Hodonín, okres Hodonín, 695 01 Hodonín 1. Informace: RadanaBohunská, bohunska.radana@muhodonin.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín, poslední změna: 2016-12-02T01:31:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: referent přestupků, právík/ce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Hodoníně
Kraj: Jihomoravský
Okres: Hodonín
Mzdové rozpětí od: 17100
Mzdové rozpětí do: 25740
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracoviště: Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín. Projednává přestupky a zabezpečuje vedení přestupkové agendy, a to přestupků svěřených komisí k projednávání přestupků (např. přestupků ve věcech veřejného pořádku, občanského soužití a majetku), projed...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město HODONÍN
Ulice: Národní třída
Obec: Hodonín
: Hodonín
Kontaktní osoba: RadanaBohunská
Kontaktní email: bohunska.radana@muhodonin.cz
Kraj: Jihomoravský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.