Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce sociální pracovník - odborné sociální poradenství. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 19000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-04 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: scr@kadan.cz Místo výkonu práce - region Kadaň - Klášterec nad Ohří. Kvalifikační předpoklady  Odborná způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č.108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách (min. vyšší odborné vzdělání, práce s PC (MS Office - Word, Excel)  Osobnostní a kompetenční předpoklady  a)morální zodpovědnost a sociální kompetence, schopnost týmové spolupráce, flexibilita, schopnost se rozhodovat, organizační schopnosti, spolehlivost, empatie, vstřícnost, ochota vzdělávat se, komunikační dovednosti,   b)schopnost podporovat a pomáhat k soběstačnosti uživatelů Ostatní  a)zdravotní způsobilost  b)trestní bezúhonnost  c)znalost práce v sociální oblasti a pověření k sociálně právní ochraně dětí, znalost cílové skupiny - specifika práce s rodinami s dětmi výhodou  d)znalost individuálního plánování výhodou  Nabízíme:  Kolegiální a přátelskou atmosféru.  Odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity pro podporu slaďování rodinného a pracovního života, možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání.  Pracovní doba 40 hodin týdně rovnoměrně rozvržená. Náplň práce: Pracovník poskytuje sociální služby skupinám a jednotlivcům, u kterých existuje zvýšené riziko sociálního vyloučení (včetně sociálně vyloučených lokalit) nebo sociálně patologických jevů. Samostatně zajišťuje sociálně - právní poradenství. Sepisuje žádosti, návrhy, odvolání. Spolupracuje s extermín právníkem... Pracoviště: RADKA z. s., Chomutovská, č. 1619, Kadaň, okres Chomutov, 432 01 Kadaň 1. Informace: OlgaŠoltésová, +420 734 454 480, scr@kadan.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov, poslední změna: 2017-01-04T01:08:58.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: sociální pracovník - odborné sociální poradenství
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Chomutově
Kraj: Ústecký
Okres: Chomutov
Mzdové rozpětí od: 15000
Mzdové rozpětí do: 19000
Pracovní poměr od: 4.1.2017
Pracovní poměr do: 31.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: scr@kadan.cz Místo výkonu práce - region Kadaň - Klášterec nad Ohří. Kvalifikační předpoklady  Odborná způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č.108/2006 Sb., Zákon o ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: RADKA z. s.
Ulice: Chomutovská
Obec: Kadaň
: Kadaň
Kontaktní osoba: OlgaŠoltésová
Kontaktní telefon: +420 734 454 480
Kontaktní email: scr@kadan.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.