Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce: Nové náměstí č.p. 139 411 08 Štětí. Popis pracovní pozice: sociální pracovník v rámci sociální služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve Štětí Požadované vzdělání: v souladu s § 110 z.č.108/2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání Další požadavky: - praxe v oblasti sociálních služeb služeb a v oblasti práce s rodinou výhodou - orientace a znalost problematicky sociálně vyloučených lokalit a v legislativě (znalost zákona o sociálních službách, zákon o sociálním zabezpečení, hmotná nouze, zákon o rodině, zákon o sociálně právní ochraně dětí apod.) - orientace v systému dávek hmotné nouze a státní sociální podpory - motivace k práci s cílovou skupinou - psychická stabilita, schopnost empatie, schopnost týmové spolupráce - schopnost samostatně se rozhodovat - trestní a morální bezúhonnost Pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení. Další požadavky: motivační dopis a profesní životopis (s přehledem dosavadní praxe) zasílejte e-mailem na adresu: sas.romano.j@seznam.cz . Do předmětu e-mailu uvádějte příjmení_SAS Štětí. Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru)... Pracoviště: Romano jasnica - pracoviště Poradenské centrum Štětí, Nové náměstí, č. 139, Štětí, okres Litoměřice, 411 08 Štětí. Informace: PetraSzaffnerová Bímonová, +420 601 393 247, vyberoverizeni.romano.j@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice, poslední změna: 2016-11-23T00:45:57.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětm
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Litoměřicích
Kraj: Ústecký
Okres: Litoměřice
Mzdové rozpětí od: 17000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Pracovní poměr do: 31.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce: Nové náměstí č.p. 139 411 08 Štětí. Popis pracovní pozice: sociální pracovník v rámci sociální služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve Štětí Požadované vzdělání: v souladu s § 110 z.č.108/2006 Sb., o sociálních slu...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Sdružení Romano jasnica
Ulice: Nové náměstí
Obec: Štětí
: Štětí
Kontaktní osoba: PetraSzaffnerová Bímonová
Kontaktní telefon: +420 601 393 247
Kontaktní email: vyberoverizeni.romano.j@seznam.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.