Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce pracovník/-nice v sociálních službách/kontaktní pracovník/-nice. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14300 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-14 do 2017-10-13. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: -je kontaktní práce a poradenství s uživateli návykových látek -výměnný program -sociální práce pod supervizí sociálního pracovníka -administrativa související s provozem služby, …a další Požadujeme: "středoškolské vzdělání "trestnou bezúhonnost "abstinenci od omamných a psychotropních látek "ochotu pracovat s uživateli drog "otevřenost, umění prokázat pozitivní vztah ke klientům a to bez jakýchkoli podmínek a předsudků "komunikační schopnosti "empatii "schopnost týmové spolupráce i schopnost samostatné práce Výhodou "zkušenost s prací v sociálních službách "absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách Nabízíme: "profesní přístup, přátelskou a otevřenou atmosféru v týmu "možnost profesionálního rozvoje "prostor pro samostatnost a tvořivost "práci na plný pracovní úvazek "Adekvátní finanční ohodnocení Nástup možný od 1. září 2016 Zájemci mohou zasílat své životopisy, společně s motivačním dopisem na e-mail: vedouci.kcm@mostknadeji.cz Kontaktní osoba: PhDr. Dagmar Jandová, tel. 602 219 372. Informace o organizaci: www.mostknadeji.eu.. Pracoviště: MOST K NADĚJI, Petra Jilemnického, č. 1929, Most, okres Most, 434 01 Most 1. Informace: DagmarJandová, +420 602 219 372, vedouci.kcm@mostknadeji.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most, poslední změna: 2016-10-14T01:45:43.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: pracovník/-nice v sociálních službách/kontaktní pracovník/-nice
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Mostě
Kraj: Ústecký
Okres: Most
Mzdové rozpětí od: 14300
Pracovní poměr od: 14.10.2016
Pracovní poměr do: 13.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: -je kontaktní práce a poradenství s uživateli návykových látek -výměnný program -sociální práce pod supervizí sociálního pracovníka -administrativa související s provozem služby, …a další Požadujeme: "středoškolské vzdělání "trestnou bezú...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Most k naději, občanské sdružení
Ulice: Petra Jilemnického
Obec: Most
: Most
Kontaktní osoba: DagmarJandová
Kontaktní telefon: +420 602 219 372
Kontaktní email: vedouci.kcm@mostknadeji.cz
Kraj: Ústecký
Telefon: 602 219 372
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.