Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce Pracovník/ce v sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 14710 Kč, max. 16550 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: přímá obslužná péče o klienty, spočívajícíc v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb. Požadujeme: vzdělání a odbornou způsoblost podle zákona č. 108/2006 Sb., bezúhonnost, zdravotní způsobilost, psychickou odolnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné a empatické vystupování, samostatnost, smysl pro zodpovědnost a přesnost. Místo výkonu práce: Kojetická 1414, 277 11 Neratovice Kontakt: Ing. Látal, PODMÍNKOU ÚČASTI VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JE ZASLÁNÍ STRUKTUROVANÉHO ŽIVOTOPISU ( poštou nebo e-mailem) DO 7. 10.2016.. Pracoviště: Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory, Kojetická, č. 1414, Neratovice, okres Mělník, 277 11 Neratovice. Informace: JaroslavLátal, +420 315 630 555, latal@demmy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník, poslední změna: 2016-09-16T00:56:34.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Pracovník/ce v sociálních službách
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Úřad práce: Úřad práce v Mělníku
Kraj: Středočeský
Okres: Mělník
Mzdové rozpětí od: 14710
Mzdové rozpětí do: 16550
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: přímá obslužná péče o klienty, spočívajícíc v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, posilování ži...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory
Ulice: Kojetická
Obec: Neratovice
: Neratovice
Kontaktní osoba: JaroslavLátal
Kontaktní telefon: +420 315 630 555
Kontaktní email: latal@demmy.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.